Licenčni seminar za trenerje veslanja bo 17. decembra na Bledu

Veslaška zveza Slovenije bo letošnji trenerski seminar za pridobitev licenc za sezono 2017 organizirala v soboto, 17. decembra 2016.

Predavanja bodo potekala v predavalnici hotela Astoria, Prešernova cesta 44, na Bledu (pri hotelu je možno omejeno parkiranje, zato uporabite še bližnji parking pri osnovni šoli in zdravstvenem domu). Za vse udeležence bo zagotovljeno kosilo v restavraciji hotela Astoria.

Z letošnjim letom je za udeležence obvezna kotizacija v višini 40 EUR oziroma 20 EUR za študente, upokojence in nezaposlene. Plačilo mora biti izvršeno pred seminarjem na TRR Veslaške zveze Slovenije št. SI56 0310 0100 1637 426 (SKB banka). Če bodo za posameznike plačnik klubi, je možno plačilo po izdanem računu. Prijave pošljite na mail sekretar@vzs.si do ponedeljka, 12.12.2016.