Danes je bil v Luzernu pester dan, saj so poleg visokih temperatur k razgretemu ozračju prispevali tudi tekmovalci izločilnih bojev v enojcih. Ena glavnih akterjev sta bila naša Filip-Matej Pfeifer in Isak Žvegelj, ki sta se dopoldne brez težav prebila v četrtfinale, od tam pa popoldne oba napredovala še v polfinale, torej med najboljših 12 …
Oba slovenska skifista v polfinalu Luzerna

