3. Državno prvenstvo osnovnih šol v veslanju na simulatorjih – rezultati

Mar 15th, 2017
1976 Views

V petek, 24. marca 2017, bo na Osnovni šoli Škofije potekalo 3. Državno prvenstvo osnovnih šol v veslanju na simulatorjih. Tekmovanje bo organizirano v okviru Šolskih športnih tekmovanj s sodelovanjem Zavoda za šport RS Planica, Osnovne šole Škofije, Veslaškega kluba Nautilus Koper in Veslaške zveze Slovenije.

Razpis DP OŠ v veslanju na simulatorjih 2017_updated

Več o tekmovanju

Zmagovalci letošnjega državnega prvenstva so ponovno učenci in učenke OŠ Trnovo iz Ljubljane, ki so v razburljivi končnici finala prehiteli OŠ Vojke Šmuc Izola na drugem in OŠ Kamnica na tretjem mestu. V finalu so nastopile še OŠ Franceta Prešerna Maribor, OŠ Frana Saleškega Finžgarja Lesce, OŠ Sečovlje, OŠ Dušana Bordona Koper in OŠ Selnica ob Dravi. Skupaj je na letošnjem tekmovanju nastopilo 29 osnovnih šol.

DP OŠ 2017 – REZULTATI FINALE

do os