Bron na Sredozemskih igrah za Aleša Zupana in Jureta Graceta

mario Novice 0 Komentarjev

Aleš Zupan in Jure Grace sta na Sredozemskih igrah v Mersinu osvojila bronasto medaljo. Zaostala sta za posadkama Italije in Srbije, prehitela pa sta Egipt in Monako.

dsc_6611

Naša dva sta se skozi celotno progo s posadko Egipta boril za tretjo pozicijo, kar jima je z dobrim veslanjem v zadnjem delu proge tudi uspelo. Bronasta medalja pomeni odličen uspeh za še ne 23-letnega Blejca Aleša Zupana in 22-letnega Mariborčana Jureta Graceta, ki bo letos nastopil še na svetovnem prvenstvu do 23 let.

Slovenska veslaska reprezentanca 2013

Lahki skifist Rajko Hrvat je zasedel četrto mesto. Zaostal je za predstavniki Italije, Turčije in Grčine, prehitel pa Tunizijca in Alžirca.

Skifistka Anja Šešum je bila peta, zaostala pa je za predstavnicami Srbije, Italije, Hrvaške in Grčije.